Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

вівторок, 12 лютого 2013 р.

Ісус дарує нове серцеУ процесі виховання дітей, під впливом різних негараздів та проблем я стала дуже дратівливою та нервовою. Мене дратувало все: порозкидані забавки дітей, непоскладані речі, їхній непослух, голосні ігри та інше. Я кричала, нарікала на свою нещасну долю та мої загублені молоді роки, які я присвятила дітям. Коли буря у моєму серці проходила, наставав жаль за необдумані і нестримані слова. Щоразу твердо обіцяла собі: Завтра все буде інакше. Приходило завтра і все було по-старому.
Я зрозуміла дві речі – так тривати дальше не може, це травмує моїх дітей і своїми силами я нічого не добюся. Я попросила дітей помолитися за маму. І сама клякнула перед образом Ісуса, знесла руки до Бога і щиро молилась, взивала з глибини свого серця: Ісусе, Ти бачиш моє серце і душу. Ти знаєш як сильно я прагну змінитися, мені ніхто не може допомогти, лиш Ти, Ісусе. Покладаю всю свою надію на Тебе. Я відчула полегшення і зрозуміла, що моя молитва вислухана.
По декількох днях мої діти побачили зміни, які сталися в мені. Їхня мама знайшла час вислухати їх проблеми, допомогти зробити уроки, побавитись з ними.
Я дякую Ісусові за нове серце.
п. Ірина Р. (м. Львів)

Немає коментарів:

Дописати коментар