Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

понеділок, 22 травня 2017 р.

Св. Іван Віяней про чистоту душі.

Кожного дня Св. Іван Віяней по обіді вчив дітей катехизму. Він говорив їм про Бога, святість, злобу гріха й спокуси, про св. Тайни і головні правди віри. Особливо засуджував гріхи, спрямовані проти чистоти. Він говорив:

"Щоб зрозуміти все жахіття гріхів, чинити які спокушують нас дияволи, хоча вони самі їх не роблять, ми мусимо знати, що це значить – бути християнином. Християнин створений на Божий образ! Він – Божа дитина. Божий брат. Божий спадкоємець! Християнин – предмет вподобання Трьох Божих Осіб! Тіло його є храмом Святого Духа, а тому він повинен берегтися нечистих гріхів. Ми були створені для неба; а як впадаємо у цей гріх, то стаємо мешканням дияволів. Наш Господь сказав, що ніщо нечисте не ввійде до його Царства. І справді, як брудна душа зможе з’явитися перед чистим і святим Богом?

Діти мої, наш Господь був покритий терням, щоб спокутувати наші гріхи гордості; але за наші злощасні нечисті гріхи Його бичували. О, мої діти, якби не було кількох чистих душ, що нагороджують доброго Бога і роззброюють його справедливість, ви побачили б кару Вседержителя.

Нема нічого такого поганого, як нечиста душа. Ті, що втратили чистоту, подібні до тканини, замоченої в оливі; ви можете полоскати її й сушити, але пляма залишиться. Подібно треба чуда, щоб очистити нечисту душу.

Зате нема нічого прекраснішого, як чиста душа. Коли б ми це розуміли, то ніколи не втратили б своєї чистоти. Чистота походить з неба; ми мусимо просити її в Бога. Як будемо просити, одержимо. Мусимо пильнувати, бо інакше втратимо її. Нам треба закрити свої очі на гордість, почуття та інші пристрасті, як ми зачиняємо свої двері й вікна, щоб не вдерлися злодії.

Яка це радість для ангела хоронителя – дбати про чисту душу! Мої діти, коли душа чиста, весь небесний двір дивиться на неї з радістю. Що чистіші ми були на землі, то ближче до Бога будемо в небі. Аби зберегти чистоту, потрібні три речі: пам’ять про Божу присутність, молитва й Тайни, також читання святих книжок, бо це живить душу".Немає коментарів:

Дописати коментар