Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

понеділок, 23 січня 2012 р.

10 Правил ведення боротьби віри проти гріха


(Мати Базілея Шлінк)
Боротьба проти гріха – життєва необхідність, тому що ми піддаємося залякуванню і спокусі з боку ворога, який постійно схиляє нас до гріха, щоб згодом знищити.
Боротьбу проти гріха можна вести лише тоді, коли ми ставимося до гріха, як Ісус: нещадно, не шкодуючи себе – «вирви своє око».
Боротьба проти гріха означає не тільки визнання гріха. Це час і сила, використані для молитви, а також практичний крок покаяння.
Боротися проти гріха – значить рішуче відвернутися від гріха, - стати на шлях святості.
Боротьба проти гріха – значить поставити перед собою певні цілі віри, починаючи зі щирого каяття, скорботи заради Бога (скорботи про те, що згрішив), зламаного і смиренного серця.
Боротися проти гріха – значить призивати Кров Агнця на свій гріховний учинок, але в той самий час виносити його на світло, визнавати його перед іншими, особливо перед тими, хто має до цього безпосереднє відношення, кого ми скривдили.
Боротися проти гріха – значить визнавати у світлі істини гріховну рису характеру за своїм гріховним вчинком і вживати заходів проти цього.
Боротися проти гріха – значить ніколи не втомлюватися проголошувати переможне ім’я Ісуса. Для цього потрібна віра і витримка до кінця.
Боротися проти гріха – значить говорити «так» покаранням Божим, у яких ми маємо потребу в цілях очищення і визволення.
Боротися проти гріха – значить розраховувати на Нього – Того, Хто вже здобув перемогу, - на Ісуса Христа, Який вмер і воскрес із мертвих, щоб врятувати нас від наших гріхів і дарувати відновлене життя у Ньому.

Немає коментарів:

Дописати коментар