Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

понеділок, 13 лютого 2012 р.

Переслідування: Карнатака – найнебезпечніший штат для індійських християн

Період Різдва і Нового року характеризувався різким збільшенням числа нападів на християн у федеральному штаті Карнатака на півдні Індії. В 2011 році Карнатака вже втретє поспіль була названа найнебезпечнішою частиною країни для всіх християн.
Згідно річного звіту Індійського євангельського братства, минулого року в штаті було зафіксовано 49 випадків насильства та ненависті. За даними Загальної ради індійських християн, тільки між Різдвом і Новим роком відбулося шість подібних інцидентів. Агресори порушували церковні богослужінні та молитовні зібрання, а групи індуїстів погрожували і фізичними нападами на пасторів та інших учасників богослужіння.
В одному з цих випадків близько двадцяти нападників, озброєних камінням і дерев'яними палицями, напали на християн, у тому числі жінок і дітей, які на Різдво святкування народження Ісуса в приватному будинку за декілька кілометрів від Мангалора. Внаслідок нападу християни зазнали численних травм, в тому числі переломів, травм грудної клітки і голови.
Та незважаючи на переслідування, християни сміливо свідчать про свою віру і несуть її іншим. (Кількість християн в Індії становлять приблизно 2,3 відсотка з мільярдного населення країни).

Немає коментарів:

Дописати коментар