Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

субота, 5 травня 2012 р.

Влада Китаю хоче поступово викорінити домашні церкви

Китайський уряд почав кампанію з викорінення протестантських домашніх церков. Про це йдеться в заяві організації «China Aid Association» від 20 квітня. Урядова стратегія була записана в документі, виданому під час курсів «Патріоти в християнстві» ще у вересні минулого року. Курси проводила Державна адміністрація у справах релігії.  Кампанія складається з трьох кроків. У документі написано, що з січня по червень цього року місцева влада повинна провести розслідування і створити досьє на кожну домашню церкву.
Потім в найближчі два-три роки, влада повинна заохотити приєднання незареєстрованих церков до зареєстрованих церков. А в кінці, ті церкви, які не погодилися виконати прохання уряду, будуть закриті протягом 10 років. Також буде заборонено використовувати словосполучення «домашня церква» в повідомленнях ЗМІ. Його замінять на словосполучення «домашні зібрання», яке буде використовуватися зареєстрованими церквами. За даними недавнього опитування, яке провела сама організація, 95% лідерів домашніх груп вже відчули вплив переслідувань. 85% заявили, що місцева влада вже закінчила створювати досьє.
Джерело: http://www.invictory.org/news/story-38343-домашние-церкви.html

Немає коментарів:

Дописати коментар