Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

субота, 24 жовтня 2015 р.

Який сенс життя людини?


Можливо ти ще ніколи не ставив собі це питання. Ти молодий, повний сили та ідей. Лавина усе нових занять і проблем не дозволяє тобі зупинитися та задуматися над своїм життям. Можливо твоє життя подібне до цієї характеристики. В тебе гарна сім’я, діти. Ти мрієш мати або маєш шикарну машину і розкішний дім. Ти маєш чудову роботу, тебе поважають та цінять. Проте є одне «але», яке турбує усіх. Потрібно замислитись над реальністю смерті, за 100 років тебе і мене вже точно на цій землі не буде. А чи віднайшов ти правдивий сенс життя? Він не є у грошах, кар’єрі, славі і навіть не у дітях.

Можливо у тебе інша ситуація. Твоє життя було перехрестям терпінь і болю: зради, приниження, невдачі і розчарування, втрата дорогої тобі особи, інвалідність тощо. Щоб мати силу жити далі, ти також мусиш віднайти правдивий сенс свого життя.

Сучасній людині необхідно дати відповідь на це важливе питання: Який сенс мого життя? Для чого я народився? Для того, щоб їсти, спати, трохи повеселитися, працювати як кінь, а потім померти? Чи я це проста випадковість в історії Вселенної? Нажаль, мільйони людей тікають від цього питання, носячи в собі гори різних думок, депресій та розбиті серця.

Правдиву відповідь можемо знайти пізнавши Ісуса – нашого Творця і Спасителя. Він дарує сенс життя кожному, хто до Нього приходить: «Прийдіть до Мене, всі втомлені і обтяжені, і Я облегшу вас» (Мт 11,28) В Євангелії читаємо слова Ісуса: «Я – Дорога, Правда і Життя» (Ів 14,6). Ісус є Життя, тому може наповнити усі прагнення нашої душі. Коли я довірив своє життя Ісусу, Він дарував мені правдиве щастя, прощення гріхів та мир у душі. У Ньому я віднайшов правдивий сенс свого життя і покликання. Це важко передати словами. Можна порівняти це до людини, яка знайшла великий скарб, або до бігуна, який отримав друге дихання. Це було моє нове народження поєднане з бажанням жити та працювати для Ісуса та людей.

Метою життя людини є спасти свою душу через віру в Ісуса Христа. Ми покликані до вічного життя з Богом у Його славі на небі. Тому, ап. Павло в листі до Филип’ян пише, що «наше громадянство в небі» (3,20), а тут, на землі, ми тільки подорожуючі. Ціле наше життя є періодом, коли маємо визначитися: прийняти Ісуса чи Його відкинути, прийняти дар спасіння і вічне життя чи цим Божим даром погордити та відкинути.

Отож, ціль нашого життя є прийняти Ісуса до свого життя, стати Його учнем та здобути небо через витривалість у вірі. 


Дмитро, 32 роки

Немає коментарів:

Дописати коментар