Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

понеділок, 25 серпня 2014 р.

Яка є найкраща підготовка до подружнього життя?
Найкраща підготовка до подружнього життя – це чисте життя і чисте знайомство. Якщо хочете мати щасливе подружжя, то нехай навернений хлопець візьме собі навернену дівчину. Нехай вже наперед  собі усвідомлять, що вони хочуть служити Богові і все решта в їхньому подружжі буде аж на другому місці. Що це конкретно означає? Те, що вони приймуть Божий порядок для своєї сім’ї, який даний Богом в Св. Писанні, а не принципи, які пропонує світ через книжки, журнали, телебачення тощо. Досвіди і поради є цінні, але треба їх приймати від людей, які живуть згідно Божих принципів.


Боже слово нам дає модель християнської сім’ї, де головою сім’ї є чоловік, серцем – дружини. До цього молодих хлопців та дівчат потрібно виховувати. Стан подружжя у християнському світі переживає глибоку кризу: розводи, подружня невірність тощо. Можемо з впевненістю сказати, що родинне життя побудоване на основі, якою є Ісус Христос, зможе вистояти в сучасному світі. Тому якщо хочеш мати родинне щасливе життя, то обери Ісуса і Його Божий порядок.