Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

четвер, 22 січня 2015 р.

Тільки з Христом перемагаємо

Гріх є бунтом проти Бога. Через гріх людина втрачає вічне життя. Але Ісус заплатив за нас, за всі наші гріхи. Якщо з вірою звернемося до Ісуса, отримаємо прощення гріхів. Це відбувається через сповідь і покаяння. Умова цього – людина повинна мати жаль над гріхами і повинна визнати свої гріхи. Розбійник на хресті навіть не називав гріхів, однак, був спасенний. Він тільки сказав: «Я згрішив, Ісусе, спаси мене!». І Давид конкретно не назвав свій гріх, але впав перед Богом і признав: «Я згрішив». 

Найбільша проблема є в нас, що ми не хочемо визнати свій гріх, а тому потім ходимо в темряві. Якщо ми не самокритичні щодо себе, то ані не сприймаємо правди навколо себе.
Ходимо, наче в темряві. Якщо людина не закорінена в правді, то коли настане духовна боротьба, диявол «водить її за ніс» і вона завжди програє. Але якщо людина закорінена в правді і в Христі, якщо знає, що не може дозволити затягнути себе в пастку і постійно тримається Христа, то переможе над цілим пеклом. Однак повинна триматися Христа. Якщо Його залишить, то пропаде навіки. Диявол зразу обмане людину, накине на неї депресії і заплутає її до фальшивих правд, а перемога – тільки з Христом.

Немає коментарів:

Дописати коментар