Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

пʼятницю, 30 червня 2017 р.

Окультизм - це пастка диявола

Християнство в Україні існує вже більше 1000 років, проте елементи язичництва ще до сьогодні тримають свої глибокі коріння. Дух поганства та ідолопоклонства є присутній на наших землях через окультизм. Окультний світ має три корені: магія, віщування і спіритизм. Усе це є територія диявола. Там заходити не можна. Хто туди потрапляє стає духовно пов'язаний. 

Наслідки відвідування ворожок, цілителів, магів, екстрасенсів або практикування магічних ритуалів відбивається на фізичному і душевному здоров'ї людини. Цей гріх проти віри в Бога (проти Першої Божої Заповіді), згідно Св. Письма, стягує прокляття на саму людину та дітей.

Диявол - ворог Бога і людей


Диявол не є якась казкова істота чи міф, він реальний. Це упалий ангел, який є ворогом Бога і людей. Його завдання - погубити душу людини, віддалити її від Бога, засіяти в людських серцях зло, ненависть, страх, невіру і розбрат. Він нас ненавидить, а прикидається як приятель, який хоче нам допомогти. Він хитро робить багато реклами та обіцянок, щоб втягнути людей у свої сіті. 

Головним завданням диявола є зробити так, щоб люди не вірили в Господа Ісуса, не довіряли Йому. Саме тому він використовує різні методи, щоб віддалити їх від Ісуса. Диявол є дуже хитрий та інтелігентний. Біблія називає його батьком брехні.

Читати також:
Перша Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно)

Сучасні християни не читають Св. Письма. Вони не лише не знають істини, але й не хочуть її знати. Господа Бога ставлять на другий план, Він їх не цікавить. А щоб вірити в Бога, то треба Його знати. В наші часи ніхто не забороняє ходити до церкви. Існує чимало духовної літератури. Диявол використовує наше незнання та нерозуміння і атакує у найболючіше і найуразливіше місце. Він зазіхає на чистоту нашої віри - змішує віру в Єдиного Правдивого Бога з численними забобонами та окультними практиками. 

Як розпізнати пастку диявола?


Нерідко пересічній людині дуже важко відрізнити правду від брехні. На наших теренах по містах та селах разом з християнством практикується магія та віщування, коли християни, звертаючись до мольфарів, ворожок, гадалок, цілителів, екстрасенсів, біоенергетиків, не тільки шкодять власній душі, але і отруюють душі інших людей, а не раз і своїх власних дітей для яких хочуть здоров'я, доброго заміжжя чи успіху в підприємницькій діяльності тощо. Особливо поширені такі магічні обряди, як зливання воску, зливання олива, викачування яйця, спалювання рожі, зливання вроків, обкурювання, різні пороблення, відроблення чи порчі, ставлення свічок у храмах чи каплицях із злими намірами, з метою помсти і бажання смерті, і багато інших ритуалів та обрядів, які не мають нічого спільного з християнськими обрядами чи практиками. Такі "цілителі" завжди кажуть, що це Бог дав їм такий дар, що мають благословення священика і роблять безкорисне добро людям, на деякий час «привертаючи здоров’я», а забирають душу і віддають її в жертву дияволу в подяку за поміч. 

Існує цілий ряд забобонів пов'язаних з різними прикметами і подіями, які тримають людей у страху. Гріхом є вірити і читати сонники, гороскопи, носити обереги (талісмани, червону нитку, амулети). 


Св. Письмо про гріхи окультизму


У Божому слові на багатьох місцях Старого і Нового Завітів Бог перестерігає перед гріхами окультизму. Перші три Заповіді Божі охороняють правдиву віру і поклоніння живому істинному Богу, який об'явився нам через Ісуса Христа. Особливо перша Заповідь Божа наказує, щоб Божий народ не йшов за чужими божками (демонами) та їх практиками. "Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене" (Второзаконня 5,7). Старий Завіт розповідає про боротьбу пророків з поганством, до якого так часто поверталися євреї. Бог часто мусів карати свій народ за його невірність, називаючи гріхи ідолопоклонства та окультизму "духовним перелюбом" та "гидотою" (порів., Левіт 20,6;27; 2 Царів 1,2-4; І Хроніки 10,13-14). Ці гріхи приносять духовну смерть та прокляття.

Господь наказує Мойсеєві: "Як прийдеш у землю, що її Господь, Бог твій, хоче тобі дати, не вчися наслідувати гидоту тих народів. Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців. Бо огидний для Господа кожен, хто це робить, і саме за ці гидкі звичаї Господь, Бог твій, проганяє ці народи перед тобою. Бо народи, яких ти маєш прогнати, слухаються чарівників і ворожбитів, тобі ж Господь, Бог твій, не дозволяє так чинити" (Второзаконня 18,9-14). 

"Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними" (Левіт 19,31).

Варто зазначити, що елементи магії скриваються під плащиком "науковості" також в методах альтернативної (нетрадиційної) медицини: гомеопатія, акупунктура, гіпноз, іридіологія, магнетизм, рейки, біоенергетика та інше.


Підступність шарлатанів - "християнська" маска


Часто ворожки, чаклунки, провидиці у своїй практиці використовують образки, хрестики, свічки, тобто прикриваються Богом і тим самим притягують наївних, нещасних людей. Річ у тім, що шарлатанство і різного роду цілительство не стоїть на місці, а розвивається і вдосконалює свої методи задурення і зацікавлення. 

Але ж більшість таких "цілителів" каже, що вони лікують саме молитвою, навіть скеровують своїх пацієнтів до церкви, до Сповіді. В людей вони викликають довіру. Деякі цілителі ходять до церкви і лікують начебто Божою силою, але часто й самі не підозрюють, що опинилися під владою демона. Св. Єфрем Сирійський говорить, що краще залишитися хворим, ніж для звільнення від хвороби впасти в нечестя, удаватися до замовлянь. 

Демон не може зціляти. Цю владу має тільки Бог. Він лише робить з себе "цілителя" та "всемогутнього", пересуваючи хвороби. Люди, які вдавалися в окультний світ і з цього не розкаялися, важко помирають. В годині смерті диявол домагається своїх жертв!

Церковні кари за гріхи окультизму


Окультні практики засудило багато церковних Соборів, а також було багато святих, які вказували на небезпеку поганських практик. На Київській Русі, після прийняття християнської віри, на тих, які зверталися до різних знахарів і магів накладалися епітимії (церковні кари). "Устав" Київського Митрополита Георгія (1069-1072) подає такі церковні покути за провини проти першої Божої Заповіді:

"Хто вірить у ворожбу й чари, той хай буде три роки без св. Причастя, має суху їду раз на день і кожного дня нехай робить від 50 до 200 поклонів, щоб відступив від гріха" (Правило 147).

"Хто має звичай проклинати, той хай покутує сім літ, а три з них на хлібі і воді" (Правило 139).

Тому, не дозволяйте дияволові обманути себе, не ходіть до ворожок, не робіть собі шкоди, бо все одно ніякої допомоги ви не отримаєте, лише нашкодите собі і своїм дітям - стягаючи на себе і свою сім’ю духовне прокляття. Ці слуги диявола рекламують себе в газетах, по телебаченню, радіо, нібито хочуть допомогти людям, але не будьмо наївними. 

Наслідки гріхів окультизму або гріхів проти Першої Божої Заповіді


Церква століттями перестерігає перед гріхами окультизму вказуючи на духовні наслідки для окремої людини та цілих народів. Подаємо головні наслідки:

- відсутність душевного спокою та радості у молитві;

- нерозуміння Св. Письма;

- самогубні та богохульні думки;

- невпевненість у спасінні, страх;

- духовна сліпота і високомірність;

- вперта невіра;

- роздратованість, агресія, вибуховість;

- схильність до алкоголю і наркотиків;

- сексуальне збочення (гомосексуалізм, лесбіянство).

Ісус - наша допомога


Єдиним спасінням є для нас Ісус Христос. Він дарує правдивий мир і благословення. Тільки Ісус є найкращим лікарем душі і тіла. Йому відкриймо наші серця і доми, бо лише Він може нам допомогти. 

Дійсно, люди не раз в своєму житті переживають великі труднощі, проблеми з якими не можуть впоратися, падають духом, впадають у розпач, потрапляють в безвихідні ситуації. Не можуть дати собі ради з цим, не знають де шукати допомоги і шукають допомоги там, де її немає. Минають Бога, минають Церкву, правдивих священиків, а звертаються за допомогою до диявола, за посередництвом гороскопів, ворожок, чаклунів, екстрасенсів, так званих „цілителів”, тим самим шкодячи собі ще більше. А тим часом Ісус звертається до кожного з нас: "Прийдіть до Мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас. Візьміть Моє ярмо на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим" (Мт. 11:25-30). 

Бережімо чистоту своєї віри та допоможімо іншим її зберігати і відновити через покаяння! 

Задумаймося, в кого ми віруємо? Кому поклоняємося? Хто є нашим Богом? На якому місці Ісус є в нашому житті? 


Як визволитися від влади окультизму? 


Кожен, хто потрапив в окультні пастки диявола, щоб отримати духовне визволення, мусить зробити цих 7 кроків:

1. Вихід є в Ісусі Христі. Прийди до Нього в покаянні, віддай Йому свої гріхи. Ісус приймає радо тих, хто щиро каються. 

2. Відречися сатани, його гордині і співпраці з ним (назви конкретні форми окультних практик, якими ти проходив, був присутній, практикував чи виявляв до них зацікавленість). 

3. Знищ усі окультні речі: (літературу, відео, амулети, обереги,…) 

4. Зроби Святу Сповідь зі всіх цих гріхів. 

5. Тепер розпочни присвячувати Ісусові визначений час для молитви. 

6. Розпочни читання і життя згідно Божого Слова – Євангелії. 

7. Якщо ти ще не прийняв Ісуса за свого Господа і Бога та не довірився Йому цілковито, то зроби це тепер. 

Молитва прийняття та відречення


Господи Ісусе Христе прийди до мого життя як мій Спаситель і Бог. Прийди Ісусе, я тепер відчиняю двері свого серця для Тебе. Я вірю, що Ти помер на хресті за всі мої гріхи, що Ти відкупив мене Своєю дорогоцінною Кров’ю. Тому тепер в покорі та любові віддаю Тобі усі мої минулі гріхи (назви найголовніші, які усвідомлюєш). Я їх засуджую та відділяюся від них. Я довіряю Тобі також, Ісусе, ціле своє життя. Прошу Тебе керуй ним, перемінюй його та дай мені сили приносити плоди гідні покаяння. Я (ім’я), відрікаюся в ім’я Ісуса Христа сили темноти, яка перейшла на мене через (назви конкретну форму окультизму) і духовного коріння, яке є за ним. Також силою Ісуса Христа я розриваю всі ці духовні кайдани сатани, які мене зв’язували. Амінь.