Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

суботу, 6 січня 2018 р.

Різдвяне привітання

Різдвяні свята глибоко вписані в серці нашого українського народу. Давні християнські традиції, пов'язані з різдвяним постом, святою родинною вечерею та різдвяними колядками, наближають нас до таїнства народження Божого Дитяти - Спасителя людського роду.

Святкове Євангеліє передає також і нам радісну вістку ангела: «Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: Сьогодні народився вам Спаситель, Христос Господь!» (Лк. 2,10-11). 

Ця велика різдвяна радість є для всіх людей доброї волі, отож і для тебе. Сьогодні і тобі народився Спаситель! Це є найбільший Дар Небесного Отця! В цьому і полягає велика радість та суть Різдва. Усвідом собі на хвилинку: Для мене народився Спаситель! Дай Ісусу владу над своїм життям, дозволь Йому ввійти у твоє серце.

Нехай Новонароджений Ісус благословить українські родини та охоронить їх перед всяким лихом. Нехай через живу віру Божий Сини духовно народиться у серці кожного християнина.

З молитвою і привітаннями Редакція сайту "Слово життя"Різдво, 2018