Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

вівторок, 21 лютого 2012 р.

Що має робити християнин, який потрапив під вплив віщування чи магії?

За окультні гріхи на душі залишається певне прокляття. Тут залишається духовний зв’язок, якому християнин відкрився. Потрібно робити покаяння за ці гріхи: прийняти позицію Божого Слова щодо окультних гріхів, відректися перед двома свідками духа, який перейшов на мене через конкретну окультну практику, а потім з того висповідатися. Не забудь прийняти Господа Ісуса за свого Спасителя і Господа, а потім прийми Святого Духа, і дозволь, щоб тебе провадив!

Що робити, коли ти потрапив під вплив віщування чи магії?


1) Зректися хоча б перед двома свідками, конкретно називаючи кожну форму окультизму...

Поступовість: особа клякне, а один з присутніх свідків поставить їй ці запитання: 

а) (ім’я), чи відрікаєшся сили темноти, яка на тебе перейшла через (напр.: рейкі і т.д…) і духовного коріння, яке є за тим?

Особа відповідає: “Так”

б) (ім’я), чи перетинаєш силою Ісуса Христа це духовне путо?

Особа відповідає: “Так”;

Таким чином перейди усі форми окультизму. 

2) Висповідатися з цього гріха проти першої Божої заповіді.

3) У випадку духовних проблем, попросити досвідчену авторитетну особу про молитву за розв’язання духовного пута (якщо тяжкості тривають і після відречення).

4) Спалити всю окультну літературу і предмети, пов’язані з окультизмом. Речі, які не горять (напр., маятник, талісмани і т.п.) знищити (пор. Ді.19,19).

5) Для потерпілого окультизм – постійна пастка. Продовженням вище наведеної терапії має бути залучення до живої християнської спільноти.

Засади обережності і розрізнення

а) через контакт з людьми, які мають такі “здібності”, на мене переходить духовна інфекція. Наслідки можуть проявлятися аж в годині смерті;

б) якщо хтось з захопленням оспівує мантри, чакри, меридіани, аури, реінкарнацію, східну медитацію, макробіотику, інґ-янґ, дзен, йогу, карму, енергії, голотропне дихання…, то він не має Христового Духа. Потрібно бути обережним, щоб не відкритися фальшивій і небезпечній духовності;

в) до гріхів проти першої Божої заповіді належать також забобони, пов’язані з народженням дитини, весіллям, похороном, Андрієм (особливо, на Україні), пороблення, відроблення, вуглики (скидання вроків), зливання воску, відвідування ворожок, читання гороскопів і шкідливої літератури, забобони пов’язані з Різдвом, з чорним котом, з порожніми відрами і т.п.;

г) купувати для когось гомеопатичні ліки – гірше, ніж купувати йому наркотики;

д) мученики нехай будуть для нас прикладом в боротьбі проти ідолопоклонства. Вони не вважали дрібницею кинути божкам одне зернятко кадила, щоб цим спасти своє життя, але радше померли за чисте відношення до Бога.