Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

неділя, 12 серпня 2012 р.

Оздоровлення від раку


Хочу розповісти справжню історію про чудесну силу молитви. Мій чоловік несподівано захворів. Лікарі встановили діагноз – рак, смертельна хвороба. Велика пухлина знаходилася на життєво важливому органі, тому її неможливо було усунути. Про трансплантацію не можливо було навіть мріяти. Лікарські висновки були однозначними – пухлину видалити не вдасться, але і жити з нею неможливо. Організм не спрацьовує поживу і пацієнт, лише до часу, може жити на штучній їжі. Йшлося тільки про визначення виду пухлини і назначення хімотерапії.
Коли нас про це лікарі повідомил ми з донькою думали, що це лише поганий сон. Потім ми зрозуміли, що спасти його може тільки Бог. Цілий світ нам валився, але залишився Бог, і ми обидві впали на коліна і просили нашого Небесного Лікаря так гаряче, як тільки може людська істота просити, щоб зробив чудо і врятував його. Так ми молилися декілька днів, під час яких в чоловіка піднялася така висока температура, що кожної хвилини міг настати кінець.
Це однак, був початок чудесного оздоровлення. Парадокс – через високу гарячку пухлина за кілька днів розпалася без того, щоб це зауважили лікарі. В тому часі він уже був перевезений до лікарні, де йому мали взяти пункцію тканини і визначити характер пухлини. Чоловік, однак, з дня на день почував себе щораз то краще, вже не мусів приймати штучну їжу, а ми бачили, що сталося. Бог вислухав наші молитви і зробив чудо. Коли пізніше чоловік не хотів, щоб йому брали пункцію, тому що чудово себе почував, ніхто з лікарів йому не вірив. І аж після необхідної провірки спеціальним пристроєм і лікарями було ясно – пухлина зникла. Ніхто з лікарів нам не міг з погляду медицини пояснити, як це сталося і що власне сталося, але ми і так знати правду – Бог вислухав наші молитви. Від тоді вже минуло сім років,  мій чоловік не має жодних проблем зі здоров’ям, і не звертався більше до лікаря. Його історія хвороби нам пригадує, що це не був сон, але справжня драма, яку ми тоді пережили. Коли тепер себе запитую, чому Бог допоміг якраз нам, знаю і відповідь – напевно тому, що ми обидві дістали ласку Богові безмежно довіряти і абсолютно вірити в Божу любов. Бо коли двоє однодумно просять Небесного Отця за одну річ і є в них життя Христа і Його воля   це їм зробить.
Отак двоє чи більше людей можуть будь-що випросити, що є в згоді з Божою волею, бо Бог чекає, але перший крок мусимо зробити ми. Молімся з вірою і Бог буде робити чуда.
Ольга

2 коментарі:

 1. Я і моя дружина також пережили подібне випробування .
  На обстеженні дружині поставили діагноз злоякісна пухлина груді. Ніколи не могли подумати що щось побібне трапиться з нами . Ми обоє віроючі і це випробування було потрібне щоб ще більше утвердити нас у Вірі , що Бог нас любить і каже просіть і буде дано вам .
  Ми поїхали в церкву святого Миколая що в місті БАРІ в Італії (ми живемо в Італії ) Висповідались , запричастились і молились щоб св.Миколай зробив чудо.
  Коли лікарі оперували дружину то здивувальсь бо в попередньому обстеженні було написані великі разміри так що вони думали ампутувати цілу грудь , але наші молитви були вислухані що пухлина зменшилась в багато раз . Ми пройшли всі курси хіміо і рідіо терапії. Вже пройшло три з половиною роки всі аналізи добрі . Ми тепер часто їздимо в церкву святого Миколая і дякуємо за Чудо.
  Тільки віра може нас врятувати .

  Борис

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за Ваше свідоцтво віри. Нехай Вас благословить Ісус.

   Видалити