Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

неділя, 23 листопада 2014 р.

Кожні 5 хвилин за свою віру помирає один християнин

2_persecutionАмериканський центр вивчення світового християнства (Center for the Studies of Global Christianity) підрахував, що щорічно близько 100 тис. християн гинуть за віру – інакше кажучи, кожні 5 хвилин гине один християнин. Крім того, за даними дослідників, в різних країнах багато релігійні меншини терплять насильство і переслідування. Наприклад, в Іраку, Сирії, Нігерії, Камеруні, Судані, Пакистані, Сомалі та Єгипті жінки, чоловіки та їхні діти християни живуть в ситуації абсолютної небезпеки: їх заарештовують вдома, садять у тюрми за звинуваченням у «богохульстві», жорстоко вбивають, а церкви спалюють під час Літургії.

Серед різних ініціатив на користь свободи совісті і віросповідання необхідно відзначити іспанський фонд CitizenGo. Він разом з міжнародним фондом Novae Terrae створили петицію на захист християн у Середній Азії та інших частинах світу, де переслідують християн. На даний момент петицію підписали 200 000 осіб. Обидва фонди просять лідерів країн Європи та інших континентів виступити за свободу совісті і віросповідання проти будь-якого переслідування.

Немає коментарів:

Дописати коментар