Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

неділя, 17 лютого 2013 р.

Чуда стаютьсяХристиянська спільнота Діти Марії, на прохання учасниці цієї спільноти дівчинки Оленки, щиро молилися за її хвору на серце маму.Мама перебувала в тяжкому стані в Львівській лікарні. Потрібна була термінова складна операція на серце, яка коштувала багато тисяч доларів. Цих грошей в родини Оленки не було, але Господь Бог вислухав щирі молитви діточок за хвору маму Оленки. Тими днями прибув до цієї лікарні один меценат і  хотів зробити добру справу профінансувати одну важку операцію. Йому подали цілий ряд папок з історіями хвороби і він вибрав тільки одну, не знаючи ні цієї людини, ні її сім’ї. Вибір впав на маму Оленки.
Цей чоловік заплатив всі ці великі гроші за цю складну операцію. Тепер мама Оленки вдома, почувається добре. Господь милостивий вислухав молитви діточок християнської спільноти і врятував маму Оленки від неминучої смерті.Слава Тобі Всемилостивий Господи навіки віків! Амінь!

п. С. Р.

Немає коментарів:

Дописати коментар