Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

понеділок, 25 лютого 2013 р.

Рак відступив

У мене була страшна хвороба – меланома (рак шкіри). У Львівській онкологічній лікарні це злоякісне новоутворення на скроні випекли. Призначили 13 процедур рентгенотерапії. Ранка загоювалася дуже довго, врешті затягнулася.
Здавалося, що біда минула. Але досить швидко я переконався – радіти рано. Пігментна пляма, яка була поблизу випеченого місця, почала інтенсивно чорніти і вкриватися твердою роговицею. Збільшилася у розмірі. Львівські лікарі радили знову випікати і то чим швидше. Однак я завагався. Звернувся за допомогою до народної медицини. Не допомогло, навпаки, хвороба ще більше прогресувала.

Минуло три роки... На лиці появилося ще одне новоутворення. На цей раз у вигляді бородавки, яка дуже швидко росла, потемніла і вже загрожувала лівому окові. Наступ недуги посилювався. І хто знає, чим би все скінчилося, як би я не звернувся за допомогою до Бога. Почав ще більше молитися, благати порятунку.
Господь покликав мене на реколекції до монастиря. Тут я духовно збагатився і почав дивитися на все, що мене оточує, іншими очима. Висповідався, визнав свої гріхи перед Господом Богом, прийняв Святе Причастя, а пізніше з вірою молився за своє одужання. Це облегчило мою душу і не тільки…
Бог мене дійсно оздоровив. Там, де була грізна меланома, там залишився тільки маленький трикутний значок. Слава Тобі, Боже!

п. Михайло П. (м. Броди) 2004

Немає коментарів:

Дописати коментар