Мета подружнього життя Окультизм – це пастка диявола Ґендерна політика: В чому полягає небезпека для родини та нації? Правда про вакцини (ч. 2) - ВІДЕО

четвер, 17 листопада 2016 р.

Святі Отці про гріх п’янства

«П’янство є матір’ю всяких злочинів, коренем проступків, початком злого, помішанням розуму, втратою невинності, добровільним помішанням ума, ганьбою життя, неславою доброго імені, псуванням душі» (Св. Августин).

«Пияцтво – це схиблений чорт, солодкий яд, милий гріх» (Св. Августин).

«Чим пияк є мудріший від осла? Чим він ліпший від собаки? Звірина нерозумна не п’є понад міру, і ніхто її не змусить до цього, тому ви, що впиваєтеся, є ще гірші від звірів» (Св. Василій Великий).

Де п’янство – там чорт. Як човен залитий водою потопає, так і той, хто п’є тратить весь розум і летить у прірву, аж поки не впаде у пекельну безодню (Св. Йоан Золотоустий).

«П’янство – матір суперечок і учителька розпусти; пияк перестає бути чоловіком, п’янство – це добровільна неволя!» (Св. Петро Хризолог).

«Нема нічого бридкішого за пияка, у якого з рота смердить, а тіло трясеться. Пияк дурниці говорить, дурниці обіцяє. Йому розум перевертається, і на лиці стає страшним» (Св. Інокентій).

«П’янство затемнює розум, як хмара сонце, п’янство веде до нечистоти. Як олива не гасить, а збільшує вогонь, так п’янство збільшує тілесні похоті» (Св. Ніл).«Нечистота – нерозлучна подруга п’янства» (Св. Єронім).

Немає коментарів:

Дописати коментар