Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

понеділок, 24 грудня 2018 р.

МОЗОК ДІТЕЙ, ЩО СИДЯТЬ ПО 7 ГОДИН ЗА ПЛАНШЕТАМИ, ЗІПСОВАНИЙ НАЗАВЖДИ

Ваші діти постійно сидять в планшетах і смартфонах? Лікарі попереджають, це дуже небезпечно!

Діти, які використовують смартфони протягом 7 або більше годин на день, можуть зіткнутися з передчасним виснаженням кори головного мозку, пише Mail Online.

Національний інститут охорони здоров’я США підготував велике дослідження, де вивчив вплив технологій на дітей.

Результати підтверджують, що діти, які проводять 7 або більше годин зі смартфонами в руках, піддаються ризику погіршення пам’яті, навичок сприйняття і когнітивних здібностей.

Такі діти також мають гіршу успішність в школі.

Нижче – зображення мозку, в той час як дитина щось запам’ятовує. Жовті і червоні ділянки – найактивніші. Сучасні технології, такі як смартфони, планшети і відеоігри, фізично змінюють мозок дітей.

Кора головного мозку є зовнішнім шаром нервової тканини, який обробляє інформацію. Вона відповідає за сприйняття, мову, пам’ять і свідомість.

Дослідження 2014 року показало, що існує пряма кореляція між товщиною кори головного мозку і показником IQ.

Кора головного мозку починає стоншуватися після п’яти або шести років, це частина нормального процесу старіння.

Результати показали, що у людей з високим IQ не було очікуваного стоншування кори, а у людей з низьким – надмірне витончення кори.

Інші дослідження підтвердили, що підлітки, які залежні від своїх смартфонів, частіше страждають від психічних розладів, в тому числі від депресії і тривоги.

Тому, якщо ваші діти багато часу проводять зі смартфонами в руках – радимо вам втрутитися.

Можете навіть провести «цифровий детокс» для всієї родини, як це зробили 14 підлітків в США.

А як багато часу ваші діти проводять зі смартфонами в руках? Ви контролюєте цей процес?