Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

понеділок, 2 березня 2020 р.

Аборт - це дітовбивство. Різновиди і наслідки абортів

Аборт (лат. "aborior" означає "померти до народження") - це знищення життя людського ембріону до його народження. Аборт може бути мимовільним (викидень) або штучним (хірургічний і фармакологічний). 

Аборт є дітовбивством. Під час "операції" людський ембріон зазнає таких самих мук, як і доросла тортурована людина. Аборт - це вбивство! Це позбавлення маленької людини права жити. Будь-яка мати прийшла на цю землю, щоб любити і захищати своє дитя, а допускаючи аборт, вона погоджується його вбити. Не варто вважати винною одну лише жінку, ніхто не знімає відповідальності з батька дитини, родичів, які знають про намір жінки і нічого не роблять, щоб її відрадити від цього страшного вчинку. Так само винен медперсонал, адже саме ці люди своїми руками чинять вбивство беззахисної дитини.

Спонтанний або мимовільний аборт

Відбувається без спеціальної дії, спрямованої на вбивство дитини, а також всупереч волі матері та інших людей. Медики називають різні причини викиднів: гострі (грип, тиф, малярія, сифіліс та інші) й хронічні захворювання вагітної; недорозвинутість жіночих статевих органів; перенесені запальні захворювання цих органів; захворювання життєвоважливих органів - серцеві хвороби та хвороби судин, печінки, нирок; авітамінози, токсикози; підвищена нервова збудливість матки або міхуровий занесок; фізична або психологічна травма. 

Штучний аборт

Це продумане і безпосереднє вбивство (незалежно від способу виконання) людської істоти на початковій стадії її існування між зачаттям і народженням. Існує два методи здійснення аборту, враховуючи вік ембріона і доступні засоби: хірургічний і фармакологічний (абортивні контрацепції - внутрішньо-матковий засіб "спіраль", таблетка "наступного дня", абортивна таблетка RU-486, абортивні ін'єкції). 

Непрямий аборт

Це переривання вагітності як вторинний наслідок втручання, яке має за мету лікування важкої хвороби матері, наприклад, пухлина матки, позаматкова вагітність (трубна, черевна і шийкова). Таке втручання, спрямоване на лікування матері, допустиме, оскільки спрямоване на відновлення її здоров'я, а не на безпосереднє здійснення аборту. Отже, це є "дія з подвійним наслідком": безпосереднім, яким є лікування хворого, і непрямим - переривання вагітності. Насправді непрямий аборт абортом не є, оскільки втрата плоду жодним чином не є навмисна. Він немає нічого спільного з тим, що сьогодні називають терапевтичний аборт, і тим більше, євгенічний аборт. 

Фізичні наслідки аборту 

Жоден аборт не минає безслідно. З ним пов'язано понад 100 фізичних ускладнень. До безпосередніх ускладнень відносяться: онкологічні захворювання та інфекції статевих органів, порушення менструального циклу, ушкодження матки і інших внутрішніх органів, головний біль, запаморочення, тромбози. А в деяких випадках так званий "безпечний, легальний" аборт може закінчитись і смертю жінки. 

Тривалими фізичними наслідками є: безпліддя; викидні чи передчасні пологи під час наступних вагітностей; ендометріоз; загроза позаматкової вагітності. 

Психічні наслідки аборту 

  • депресія, почуття провини, жаль, нервові збудження, статеві розлади; 
  • розлади сну (безсоння, важкі сни); 
  • втрата почуття власної гідності; 
  • занижена самооцінка; 
  • прояви емоційної холодності та песимізму; 
  • прояви фригідності та інших сексуальних розладів; 
  • порушення спілкування з іншими людьми, передусім із чоловіком і навіть власними дітьми; 
  • втрата пам'яті; 
  • схильність до наркологічних захворювань; 
  • різка зміна особистості. 

Ці наслідки позначаються не тільки на матері ненародженої дитини, але й на її батькові. Інколи на ньому навіть у значно більшій мірі. Такі ускладнення мають назву пост-абортивний синдром.

Звільнити від почуття провини та пост-абортивного синдрому може лише Ісус. Він може дати прощення гріха і мир у душі. А Церква, через священика, накладе відповідну покуту, щоб спокутувати за цей гріх. 

Читати усе про гріхи проти П'ятої Божої Заповіді:

Статистичні дані ВООЗ 


Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) вказує на те, що щорічна кількість хірургічних абортів у світі перевищує 55 млн, а це означає, що на кожні 1000 народжених дітей припадає 400-500 абортів. Серед тих, хто вчинили аборт 25 млн. дівчата підлітки. Близько 70 тис. жінок (особливо афроамериканок і латиноамериканок) щороку помирають від ускладнень після проведеного аборту. Кожна п'ята жінка, що перервала свою першу вагітність хірургічним шляхом, стає безплідною, а кожен 3-й аборт залишає важкі наслідки та психологічні стреси для організму жінки! 

Ситуація з кількістю абортів по Україні 


За офіційною статистикою в Україні та країнах СНД сьогодні абортами закінчуються більше 70% всіх вагітностей і тут йдеться про аборти, які проводяться офіційно. Близько 10% жінок після абортів стають безплідними. Україна за роки незалежності через аборти втратила бл. 40 млн. громадян. Кожна п'ята подружня пара в Україні - безплідна, і в 80% безпліддя - це наслідок ранніх абортів. За даними медиків, п'ять із шести підліткових вагітностей закінчуються абортом. Якщо народити дитину наважується одна неповнолітня, то дві - штучно переривають вагітність. 

У нашій країні немає нічого простішого, ніж зробити жінці/дівчині аборт. До 12-ти тижнів вагітності аборт дозволений за бажанням матері. До 22-х тижнів - за соціальними показниками. Дозволяють позбуватися дітей тим, у кого немає роботи, житла, хто розлучається під час вагітності, чий прибуток менший за прожитковий мінімум. Тим часом, в ООН підрахували: до 2050 року українців стане менше ще на 15 мільйонів. В 2001 році смертність вдвічі перевищувала кількість народжених. В той самий час існує широка пропаганда насильства, порнографії та "сексуальної свободи". 

Законодавство європейських країн в переважній більшості дозволяє вільне здійснення абортів за бажанням жінки, однак в Польщі, Ісландії, Фінляндії, Люксембурзі, Швейцарії, Іспанії, Португалії, Мальті, Кіпрі, Великій Британії та Ірландії є певні обмеження.