Крик душі: свідчення мами, яка не зробила запланований аборт Сила страху паралізує людину Гріхи проти гідності подружжя Боротьба Церкви з єресями: минулі та сучасні єресі 1 Божа Заповідь і гріхи проти неї (обширно) Міжрелігійний діалог витіснив місійну природу Церкви. Які руйнівні плоди це принесло? "Дім Аврамічної Сім'ї" - нова Вавилонська вежа і формування нової синкретичної релігії New Age

Апологетика

Що таке "апологетика"?

Слово "апологетика" походить від грецького слова «απολογία», що означає "захист", "виступ в оборону чогось", "обґрунтування". Апологетика є частиною практичного християнського Богослов'я, яка присвячена обороні правд християнського віровчення, але одночасно є проповіддю про Ісуса Христа.

Християнська апологетика має три напрямки: богословський, історико-філософський та науковий. Перший спрямований на оборону християнської віри всередині Церкви перед різними єресями, тобто ставленням під сумнів або перекрученням Божого слова різними фальшивими вчителями. Два останні напрямки є зосереджені на захист та обгрунтування християнської віри перед зовнішнім світом (наприклад, перед ісламізацією, Новим Світовим Порядком, фальшивими філософіями, ідеологіями та псевдонауковими теоріями).

Для досягнення своїх цілей вона черпає знання зі Св. Письма, св. Отців і рішення церковних соборів, а також з історичних наук (історія, археологія, палеонтологія), природничих наук (фізики, хімії, космології, біології, генетики), філософії, соціології, статистики, психології.


Атеїзм і еволюція


Нехристиянські релігії


Cекти


Фальшиві психології 

Світова глобалізація


Біоетика

Християнське ставлення до гомосексуалізму